OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ !!!

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) dla swojego klienta poszukuje OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

OBOWIĄZKI :
- bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa;
- monitorowanie procesu polegające na dokonywaniu niezbędnych zmian i regulacji ;
- przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych,
- dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej.

WYMAGANIA:
- wykształcenie – preferowane: średnie techniczne, min. zawodowe;
- doświadczenie min. 3 lata w firmie produkcyjnej z branży spożywczej;
- umiejętność obsługi komputera;
- znajomość obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego oraz doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych ;
- uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 KV będą dodatkowym atutem;
- wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP;
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- transport do miejsce pracy.

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu: 571-493-943, 507-444-910, 780-069-700.

Data dodania: 26/09/2017